Аська

Аська. Що таке Аська. Визначення Аська

Аська - це елемент спілкування, незамінний в 21 столітті! Новітні технології дозволяють спілкуватися не виходячи з будинку!

Тільки що читав, як створювали аську четверо або нечетверо програмістів. Молодці хлопці! І людям добре спілкуватися, і бабла вони зрубали на цій справі, як ніяк, а більш 250 млн. доларів! Про як!

За допомогою аськи люди із усього миру можуть спілкуватися з один одним. Аська - це круто!

Аська (вона ж Ася, Айсикью або ICQ) – назва, що прижилася в народі, програми «ICQ», що у свою чергу є буквеним написанням фрази з 3-х англійських слів «I seek you» - «Я шукаю тебе». Аська – це програма, що дозволяє письмово за допомогою коротких повідомлень спілкуватися одночасно з декількома співрозмовниками. Кількість співрозмовників обмежується тільки швидкістю набору тексту на клавіатурі комп'ютера. Аська глобальна, при бажанні й знанні мов можна спілкуватися з юзерами із усього миру. Для спілкування необхідні: комп'ютер з виходом в онлайн, клавіатура, миша, завантажена програма Аська, час, бажання поговорити, а також співрозмовник у будь-якій крапці миру, що розташовує всім перерахованим. Теми для розмов і язикові засоби цензурою не контролюються. По Аське можна розсилати рекламу, знайомитися, дружити, плакатися, бовтати, працювати і т. д.

Додати коментар