Депозит

Депозит. Що таке Депозит. Визначення Депозит

Слово «депозит» має кілька значень. По-перше, банківський депозит – це строкові грошові внески в банки. Депозитом є цінні папери й гроші, передані на зберігання в кредитну установу. Внески коштів у різні установи як платежі – теж депозит. І, нарешті, депозит – це запис у банківських книгах, що містять або підтверджувальні вимоги клієнтів до банку.

Депозит є одним із способом зберігання коштів від інфляції, як правило відсотки по депозиту компенсують щорічну інфляцію і дозволяють щей заробити. Чим стабільніша валюта, тим менше будуть відсотки за депозитом.

Як обрати правильний Банк для відкриття депозиту ?

При обранні банку для вкладу грошей на депозит, перш за все не можна вестись на великі відсотки. Великі відсотки по депозиту, банк виставляє тоді, коли у нього не вистачає грошей, а це свідчить про нестабільність банку. Також треба почитати новини про банк, який ви обрали. Почитати коли банк був заснований, при якій владі. Найстабільніші банки ті, які по перше - довго існують, по друге - нікому не перепродавались за останній час. Також треба мати на увазі, що з 08.09.2012 року
максимальна сума відшкодування для одного вкладника становить 200 000 грн. Це означає, що якщо банк розвалиться, то держава гарантує повернути вам кошти у розмірі до 200 тис. грн.. Отже або кладіть гроші на депозит у декількох банках у сумі до 200 тис. грн, щоб диверсифікувати ризики, або відкривайте декілька депозитів на своїх рідних, щоб гарантувати собі 100% повернення депозиту у будь який ситуації. На мою власну думку, для вкладання депозиту більш за все підходить великий банк.

Додати коментар