Емо

Емо. Що таке Емо. Визначення Емо

ЕМО(особисто для мене) - це потреба в неформальному русі. Якщо ти не прагнеш бути похмурим і поклонятися сатані, то не станеш готом, якщо не хочишь бути химерним і небагато диким, то не будеш панком...І Є ТРЕТІЙ ВАРІАНТ-БУТИ РОМАНТИЧНИМ І СТИЛЬНИМ, А ЗНАЧИТЬ ЕМО!

Емо або емо-киди — це як правило підлітки із твердими, прямими, чорними волоссями. Зачіска набік, косий, рваний чубчик, що закриває одне око, а позаду короткі волосся, що стирчать у різні сторони. У дівчат можливі дитячі, смішні зачіски — два маленькі хвостики, яскраві заколочки — серденька з боків, бантики.Через широку популяризацію цієї культури, багато забувають про її дійсне значення, і фокусируют увага тільки на зовнішньому вигляді. Внаслідок відбувся поділ серед її представників: дійсні емо називають себе «тру» ( від англ. true — правда, сьогодення), а тих, хто віддає перевагу популярності й моді, а не музиці — називають «позерами» (англ. poseur — позер, наслідувач). Конфлікт між «наслідувачами» і дійсними представниками субкультури емо переріс у появу так званих «антиемо». Вони у свою чергу переслідують «позерів» і відрізають їм чубчика-характерну рису зовнішнього вигляду емо.

ЕМО – це альтернативний напрямок у музиці, де співається про почуття й любові на тлі важкого гітарного супроводу.ЕМО - це готи, до-рих не пустили на цвинтар.(c)

Тема: 

Додати коментар