Етикет

Етикет. Що таке Етикет. Визначення Етикет

Етикет (м., франц.) чин, порядок, світський обик зовнішніх обрядів иприличия, прийнята, умовна, ломливая ввічливість, церемоніал, внешняяобрядливость.

Етикет - це не тільки правила гарного тону за яким-небудь дією, але й правила поведінки людини, загальноприйняті порядки, які несуть у собі відбиття особистості людину, його духовної просвященности й характеру вцелом.

Етикет – це порядок поведінки в певній ситуації. Наприклад, діловий етикет – це правила поведінки співробітника на роботі, на переговорах, на банкеті із присутністю ділових партнерів і все в такому дусі. Звичайний, загальний етикет розповідає, як ухвалювати гостей і самому ходити в гості, як триматися або дарувати подарунки. Аж до того, у якій руці прийнято тримати ніж, а в який вилку. Цікаво, що кожна культура доповнює загальноприйнятий етикет своїми національними особливостями. Спочатку був тільки придворний етикет, а тепер їх безліч. Наприклад, етикет дипломатичний або військовий. Звичайно, більшість правил збігається, але й специфіка, властива кожної професії, теж є присутнім. Сучасний етикет з'явився не вчора, а складався протягом століть, і іноді (втім, малопомітно для нас) змінюється й тепер.

Тема: 

Коментарі

ку

ха

Полезная вещь

Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал! Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU

Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал! Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU

Додати коментар