Лікувальний Масаж

Лікувальний Масаж. Що таке Лікувальний Масаж. Визначення Лікувальний Масаж

Масаж ( від фр. Masser - розтирати ) - сукупність прийомів механічної і рефлекторної дії на тканини і органи у вигляді розтирання, тиску, вібрації , проведених безпосередньо на поверхні тіла та спині людини як руками , так і спеціальними апаратами через повітряну , водну або інше середовище з метою досягнення лікувального чи іншого ефекту .

Лікувальний Масаж виник поряд з іншими видами народної медицини в незапам'ятні часи. Є відомості про застосування масажу народами, що мешкали на островах Тихого океану, а це свідчить про те, що масаж був знаком первісним людям. Широко був поширений масаж і серед населення Індонезії. Він застосовувався у вигляді загального чи місцевого впливу і включав розминання, продавлювання, розтирання і погладжування.

Лечебный массаж спины в Киеве

Масаж в своєму первісному вигляді, тобто як просте розтирання , погладжування , виник як лікувальний засіб на зорі розвитку людства. Судячи з переказами , люди , прагнучи полегшити болі , виробляли розтирання і биття місця травми.

Вже в VI столітті до нашої ери в Стародавньому Китаї існували лікарсько - гімнастичні школи для підготовки лікарів , де в якості однієї з дисциплін викладали масаж спини. Ієрогліфічні написи на саркофагах і пірамідах, і стародавній папірус, свідчать про те, за 4000 років до н.е. , давні ассірійці , перси , єгиптяни застосовували масаж в лікувальних і оздоровчих цілях.

Тема: 

Додати коментар