Споживчий кредит

Споживчий кредит. Що таке cпоживчий кредит. Визначення cпоживчий кредит

Споживчий кредит це майже теж саме, що і звичайний кредит, але він надається безпосередньо громадянам ( домашнім господарствам ) для придбання предметів споживання. Споживчий кредит беруть як для покупки товарів тривалого користування, що можуть виступати у ролі застави (квартири , меблі, автомобілі і т. п. ) , так і для дрібних покупок (мобільні телефони, побутова техніка, продукти харчування) .

Зазвичай споживчий кредит супроводжують додаткові комісії та збори , які збільшують реальну вартість кредиту і формують так звану приховану процентну ставку. Тому підписуючи кредитний договір треба добре розібратися скільки відсотків вам потім буде потрібно сплатити, дізнавайтесь чи не прописані в договорі приховані відсотки. Якщо вы весь час користуєтесь послугами одного банку, то зазвичай отримати кредит у цьому банку вам буде набагато легше і можливо навіть під менші відсотки.

Кредит краще оформлювати у банках, а не користуватись послугами невідомих кредитних компаній. Серед різноманіття українських банків я обрав "УкрІнБанк" - це один з найстаріших банків України, де можна отримати споживчій кредит під заставу транспортних засобів, або нерухомості. Якщо ви можете надати заставу під кредит, то вісоткова ставка буде набагато менше ніж, якщо застави не має.

Додати коментар