War Thunder - Тундра

War Thunder. Що таке War Thunder. Визначення War Thunder. Что за игра Тундра

War Thunder (або Тундра) це мультиплеэрна гра, в якій потрібно керувати літаками чи бронетехнікою (а згодом і бойовими кораблями), у боях з реальними супротивниками.

У War Thunder здебільшого представлена техніка Другої Світової Війни, але на ранніх этапах можно покерувати довоєнними танками чи літаками, а на пізніх этапах пролетітись на реактивних літаках часів Корейскої війни, та відчути швидкість та міць післявоєнних танків.

В грі представлені п'ять націй (Американці, Німці, Японці, Британці та москалі). Літаки присутні для всіх націй, а бронетехніка тільки для Американців, Німців та совків.

На відміну від подібних ігор. War Thunder може задовольнити, як звичайного гравця, так і завзятого віртуального пілота. Завдяки трьом режимам реалістичності, можна просто пролетітись в аркадному режимі. Чи спробувати реалістичні бої, де для перезаряджання кулеметів та бомб, вам доведеться повертатись на літну смугу. Також на великих швидкостях, можна поламати крила, чи закрилки літака. Якщо ж у вас є джойстик, ви можете спробувати пролетітись у симуляторному режими. У цьому режимі ви будете бачити бій тільки з кабіни пілота та відчуєте як насправді важко було керувати деякими моделями літаків.

Додати коментар